Środowisko promocji zdrowia

Ludzie na całym świecie pogrążeni są w pogodni za zdrowiem. Na terenie niektórych państw istnieją bardzo zaawansowane programy opieki zdrowotnej, które ogólnie rzecz ujmując, skoncentrowane są na projektowaniu systemów służących do diagnozowania i leczenia chorób. W wielu miejscach dostępność opieki zdrowotnej dla wszystkich obywateli jest wyzwaniem ze względu na jej kosztowność.

Operacja raka prostaty

Mam 60 lat i zdiagnozowano u mnie raka prostaty. Lekarze mówią, że jest to początkowe stadium, a wynik przeprowadzonego u mnie testu swoistego antygenu sterczowego (PSA) wskazał wartość jedynie 15 punktów. Zarekomendowano mi poddanie się radykalnej prostatektomii. Jaka jest wasza opinia?

Celebrując pełnię zdrowia

Proste kroki prowadzą do niesamowitych rezultatów!

 

Każda osoba posiada cele i pragnienia. Jedni chcą się wyróżnić w lekkoatletyce, grze w golfa, czy w tenisa. Inni chcą być twórczy, wykonywać lub komponować muzykę, pisać, czy uprawiać egzotyczne rośliny. Jeszcze inni spełniają się w swoim zawodzie, czy to lekarza, nauczyciela, naukowca, prawnika, marketingowca, czy też architekta. Niezależnie od naszego wieku czy pracy, wszyscy dbamy o samopoczucie i pragniemy siły i witalności!

Niewydolność serca

Objawy i leczenie

Mój mąż ma 55 lat. Rok temu miał wczepianą protezę wewnątrznaczyniową w tętnicy wieńcowej. Jak rozumiemy, jego choroba serca została już wyleczona. Niedawno zauważył, że ma zadyszkę przy wchodzeniu po schodach; czy to może być objawem jedynie braku kondycji fizycznej?

 

Zdrowa krew

Za kilka miesięcy będę miał poważną, ale niepilną operację, podczas której mogę potrzebować transfuzji krwi. Co Adwentyści Dnia Siódmego uważają na temat transfuzji? Czy są one bezpieczne?

Obserwuj nas

Dane adresowe

skrytka pocztowa 216
Bielsko Biała
43-300
Back to top