Terapia w wannie

Czy lubisz przebywać w swojej łazience? Czy marzysz o ciepłej, relaksującej kąpieli po długim dniu pracy, pełnym stresu i napięć? Czy masz pod ręką kilka rodzajów olejków zapachowych, które możesz dodać do kąpieli w zależności od nastroju?

Zamocz nogi – to takie proste

Kiedy miałam 23 lata, zaczęłam mieć problemy z krążeniem. Przez kilka miesięcy leczyłam się zgodnie z zaleceniami medycyny konwencjonalnej, jednak w końcu mój lekarz zalecił mi metodę leczenia Kneippa.
Dowiedziałam się, że był to żyjący w XIX wieku duchowny, który rozwinął dziedzinę hydroterapii.

Zawroty głowy

Często mam zawroty głowy po posiłku. Czy myślicie, że mam niski poziom cukru we krwi, czy może powodem takiego efektu jest nadmierna ilość insuliny? 

Niektórzy ludzie doświadczają spadku poziomu cukru we krwi po spożyciu posiłku, jeśli insulina, którą uwolnili podnosi się za szybko i za mocno, ale hipoglikemia jest bardzo często błędnie zdiagnozowanym stanem. Wiele ludzi, którzy zgłaszają niski poziom cukru we krwi nie wykazuje rzeczywiście niskiego poziomu cukru we krwi. Istnieje zauważalny stan niskiego ciśnienia krwi, który ma związek ze spożywaniem posiłków nazywany „po posiłkowym stężeniem glukozy” .

Obserwuj nas

Dane adresowe

skrytka pocztowa 216
Bielsko Biała
43-300
Back to top