Chłoniak jest guz lity, który rośnie w tkance limfatycznej. W niektórych typów chłoniaków są ściśle związane z białaczką. Znam ludzi, którzy opracowane chłoniaka. Co można zrobić, aby zapobiec tej chorobie? 

Chłoniaka złożonej grupy zaburzeń. Chłoniak jest guz lity, który rośnie w tkance limfatycznej. W niektórych typów chłoniaków są ściśle związane z białaczką. Być może powinniśmy najpierw omówić układ limfatyczny. Serca krew pompowana jest do tętnic i żył z powrotem do serca. Małe kapilarne nie jest całkowicie wodoodporne, to część tego wycieku osocza tkanek. Płyn ten nazywany chłonnych, który zbiera się poprzez sieć drobnych naczyń krwionośnych, zwany chłonnych. Te naczynia chłonne doprowadzić z powrotem do życia. Na całej długości z drobnymi przerywana struktur filtrujących. Nazywamy te węzły. Każdy pokój wyposażony jest w zestaw limfocytów w węzłach chłonnych (komórek układu odpornościowego, które zwalczają infekcje Akumuluj).

Całkowity podział komórki wskazujący, że komórki komórki T i komórki B. Komórki T są zaktywowane genów w grasicy, i mają na ich specyficznych receptorów powierzchniowych. Limfocyty B są główną część komórek, które produkują przeciwciała. Potrzebne są zarówno typu, lecz może także prowadzić do zwiększenia chłoniaki. Niektóre chłoniak najwolniej raka, inne mogą być bardzo agresywne. Chłoniak często przeradzają się w białaczkę. Mogą być bardzo różne przyczyny chłoniaka. Chłoniaka i chłoniaki o 40% ziarnicznych Burkitta znany jako wirus związany z wirusem Epstein-Barra (EBV). Chłoniak Burkitta występuje głównie w Afryce. W Azji nie Chłoniak umieszczone w nosie, co jest prawdopodobnie związane z EBV. Niektóre Chłoniak nieziarniczne, prawdopodobnie z powodu stosowania nawozów, rolnicy cierpią bardziej niż inne grupy społeczne. Można zauważyć, kilka przypadków chłoniaka wśród swoich przyjaciół, bo z niewiadomych przyczyn w ciągu ostatnich 50 lat liczba przypadków chłoniaka nieziarnicznych rosnące z roku na rok o 4 punkty procentowe.

W 2000 roku 60.000 nowych przypadków odnotowano.Specjalnym typem chłoniaka żołądka związany z bakterią Helicobacter pylori znane. Bakteria ta wywołuje chłoniaków bezpośrednio i tworzy taką silną odpowiedź immunologiczną, która chłoniaka. MALT chłoniak, ponieważ została wywołana, nie jest agresywne chłoniaki inne i często ustępuje pod wpływem antybiotyków do zwalczania bakterii. Chłoniaki są tak różne, że trudno jest omówić ich konsekwencje, ale każdy z nich bardzo dobrze reaguje na leczenie. Chłoniak nieziarniczy z powodzeniem mogą być traktowane w większości przypadków może być całkowicie utwardzona. Nie jest łatwo oprzeć promieniowanie i chemioterapii, ale daje duże szanse na odzyskanie, zaleca się u wszystkich pacjentów z chłoniakiem nie, jeśli zaleca się odpowiednio wykwalifikowany lekarz. Chłoniak, podobnie jak inne nowotwory, zaczyna się, gdy kontrola jądrach komórek jest uszkodzony. Oznacza to, że przyczyny, w sensie genetycznym. W niektórych chłoniaków obserwowano zmiany w chromosomach. W rzeczywistości, dzieci z trisomią 21 lub ZD są szczególnie narażeni na pewne postacie białaczki i chłoniaka.

Biorąc pod uwagę zmianę w strukturze genów infekuje komórkę, zarządzanie zmienione.Osoba zarażona wirusem HIV są bardziej narażeni na chłoniaka. Żadna część świata nie jest wolny od tego nieprzyjemnego typu raka, choć różne odmiany mogą wykazywać różnice w częstości występowania w zależności od regionu.

Allan R. Handysides i Peter N. tłumaczenie bez gruntów Adam Kurz, 27.09.2012r.